Plebiscyt – Polska Marka Bielizny 2023 Roku


Z okazji V edycji Święta Polskiej Bielizny postanowiliśmy zorganizować plebiscyt na Polską Markę Bielizny 2023 Roku. Tą akcją chcemy zachęcić odbiorców do podzielenia się swoimi sympatiami do rodzimych marek, zapoznać ich z producentami, którzy niejednokrotnie udowodnili, iż polski przemysł bieliźniarski jest wartościowy i bardzo potrzebny na rynku modowym.

Polska Marka Bielizny 2023 Roku - Nagrody

Wszystkie marki bielizny biorące udział w naszym plebiscycie wykazują chęć silniejszego zaistnienia i wyróżnienia na polskim rynku oraz bliższego spotkania z konsumentami. My jako znawcy i pasjonaci bielizny, odpowiadamy na ich potrzeby i z dumą organizujemy plebiscyt na Polską Markę Bielizny 2023 Roku.

Zachęcamy Państwa jako konsumentów do oddawania swoich głosów, na markę przez Was najbardziej znaną, rozpoznawalną lub po prostu lubianą. W drodze głosowania wyłonimy 3 marki, które uzyskały największą ilość głosów.

Wybrane najlepsze marki i zdobywcy tytułu Polska Marka Bielizny 2023 Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność. Tytuł jest tym cenniejszy bo opiera się na wyborze konsumentów, ich zaufaniu i sympatii do marek.

Harmonogram plebiscytu Polska Marka Bielizny 2023 Roku:

  1. Przyjmowanie zgłoszeń marek 1-10.03.2023 r. (każdy może zgłosić swoją ulubioną markę za pomocą formularza poniżej)
  2. Głosowanie 14-23.032023 r. – możesz oddać głos na wybraną markę raz dziennie
  3. Ogłoszenie laureatów 27.03.2023 r.

Regulamin plebiscytu Polska Marka Bielizny 2023 Rokuregulamin

Organizator:

sklep z bielizną damską kontri_pl

Głosowanie zakończone. Dziękujemy za udział.
Gratulujemy zwycięzcom!

plebiscyt Polska Marka Bielizny 2023 Roku wyniki

Cieszymy się z licznego zaangażowania w plebiscycie polskich marek bielizny oraz ich oddanych fanów, którzy codziennie na nich głosowali. Łącznie oddano ponad 66 000 głosów. Potwierdza to, że ich produkty są cenione i dobrze odbierane przez klientów, a nasz plebiscyt to cenne wyróżnienie dla każdej marki bielizny. Zacięty bój trwał do ostatniej chwili. Gratulujemy marce Krisline zajęcia pierwszego miejsca w naszym plebiscycie. Drugie miejsce zajęła marka Italian Fashion, a trzecie Ava Lingerie. Do zobaczenia w kolejnej edycji. Poniżej szczegółowe wyniki.