Krisline

Krisline logo

Marka bielizny Krisline powstała w 1992 roku w Łodzi. Pan Krzysztof Pudłowski wraz z mamą Wandą postanowili stworzyć rodzinny biznes. Swoim zapałem zaraził również swoją żonę, która również dołączyła do firmy. Doświadczenie zdobyte przez kolejne lata zostało przekazane dzieciom, które dziś także budują markę.

Krisline uważa, że w bieliźnie nie ma miejsca na kompromisy. Biustonosze Krisline, jak i majtki mają być stworzone tak, by dawały maksymalny komfort. Zdobyta przez lata wiedza, pozwoliła marce zastosować zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne. Ich koronki są miękkie, hafty stylowe, natomiast tiule wytrzymałe. Marka już wie, którzy dostawcy materiałów są zaufani i tylko takich wybiera, by mieć pewność jakości surowców.

W sklepie Krisline znajdziemy mnóstwo modeli, od tych codziennych po te bardziej fantazyjne czy przeznaczone na okazyjne wyjścia. Każdy model wydobędzie atuty każdego biustu i sylwetki. Marka kreuje tak modele, by sprostały oczekiwaniom kobiet, które podążają za trendami, jak i tym które są tradycjonalistami.