Italian Fashion

Italian fashion piżamy, koszule nocne, szlafroki, bielizna

Italian Fashion to polska marka, z włoskim rodowodem, od ponad trzech dekad produkująca w Polsce. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia oraz wysokich umiejętności w sztuce krawiectwa firma oferuje produkty wyróżniające się wygodą noszenia, wyrafinowanym stylem i wysoką jakością.

Oferta Italian Fashion obejmuje bogaty asortyment odzieży intymnej: od bielizny nocnej zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu niezrównanego komfortu snu, takiej jak piżamy, koszule nocne, przez bieliznę dzienną – majtki, bokserki, aż po specjalistyczne modele dla przyszłych mam czy figi modelujące sylwetkę.

Italian_Fashion_by_Guazzone_bielizna_damska

Producent zdobył uznanie wśród konsumentów, tworząc linie bielizny dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które harmonijnie łączą estetykę z praktycznością. Potwierdzeniem tego sukcesu jest zdobycie prestiżowego drugiego miejsca w zeszłorocznym plebiscycie Polska Marka Bielizny 2023.

Misją Italian Fashion jest tworzenie bielizny, która przyciąga swoim atrakcyjnym wyglądem i wygodą noszenia. Kolekcje damskie charakteryzują się klasycznymi projektami, które są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby współczesnych kobiet. Na męskie linie produktów składają się wysokiej jakości materiały i ponadczasowe fasony. Firma oferuje także bieliznę dziecięca, tworzoną z myślą o aktywności najmłodszych i gwarantującą wygodę przez cały dzień.

Inspiracja_stringi_roz_pudrowy_Karina_bluza_roz_pudrowy_artystyczne_1_FBI06513

Odpowiadając na oczekiwania klientów, Italian Fashion systematycznie poszerza swoją ofertę. Najnowszym obszarem, w którym marka intensywnie rozwija ofertę jest kolekcja HOMEWEAR. To linia odzieży domowej odznaczająca się casualowym stylem, skierowana do osób, które w codziennym ubiorze poszukują równowagi między elegancją a swobodą. Wyróżnienie tuniki Karina w konkursie SUPERPRODUKT magazynu „Świat Kobiety” w 2023 roku jest dowodem na to, że marka doskonale rozumie i spełnia potrzeby swoich klientów, oferując jakościowe i funkcjonalne produkty.