Italian Fashion

Italian fashion piżamy, koszule nocne, szlafroki, bielizna

Historia marki Italian Fashion rozpoczyna się w 1990 roku, kiedy to w wyniku połączenia polskich i włoskich inspiracji powstała pierwsza kolekcja, łącząca w sobie ich najlepsze cechy. Włoskie pochodzenie marki nie jest tylko sloganem. Firmę założyli Włosi, którzy przyjechali do Polski. Obecnym prezesem jest syn założyciela – Polak z włoskimi korzeniami. Produkcja jednak pochodzi z zakładów zlokalizowanych na terenie Polski.

30 lat istnienia firmy w Polsce pozwoliło jej na zdobycie ugruntowanej pozycji nie tylko na rynku bieliźniarskim, lecz także w świecie mody. Niezmienne przyświecające stylistom Italian Fashion motto projektowania „bielizny przyjaznej ciału” przyczyniło się do pozyskania rzeszy wiernych i zadowolonych klientów. Firma produkuje i sprzedaje bieliznę damską, męską i dziecięcą. Misją Italian Fashion jest tworzenie produktów najwyższej jakości, wygodnych i zgodnych z aktualnymi trendami w modzie. Kolekcje szyte są z naturalnych dzianin (bawełna i wiskoza) wzbogaconych o włókna elastyczne w celu podniesienia komfortu oraz trwałości odzieży.

italian fashion odzież bielizna damska męska dziecięca

Znakomity polsko-włoski zespół projektuje rocznie setki modeli odzieży dla trzech marek: Italian Fashion, Color Life i Gee One. W ofercie skierowanej do kobiet znaleźć można piżamy, koszule nocne, figi, leginsy, bluzki, skarpetki czy rajstopy, które idealnie komponują się między sobą. Próbując sprostać potrzebom i oczekiwaniom każdego klienta powstają kolekcje skierowane do kobiet w ciąży, mam karmiących czy osób szukających odzieży w rozmiarach Plus Size. Kolekcja męska oraz dziecięca to piżamy, koszulki, szlafroki, skarpetki czy slipy. Wszystko w modnych kolorach, z oryginalnymi nadrukami i obszyciami.