Plebiscyt – Polska Marka Bielizny 2024 Roku


Po ubiegłorocznym sukcesie plebiscytu (ponad 66 000 oddanych głosów) postanowiliśmy ponownie zorganizować plebiscyt na Polską Markę Bielizny 2024 Roku. Tą akcją chcemy zachęcić odbiorców do podzielenia się swoimi sympatiami do rodzimych marek, zapoznać ich z producentami, którzy niejednokrotnie udowodnili, iż polski przemysł bieliźniarski jest wartościowy i bardzo potrzebny na rynku modowym.

plebiscyt Polska Marka Bielizny 2024 Roku

Wszystkie marki bielizny biorące udział w naszym plebiscycie wykazują chęć silniejszego zaistnienia i wyróżnienia na polskim rynku oraz bliższego spotkania z konsumentami. My jako znawcy i pasjonaci bielizny, odpowiadamy na ich potrzeby i z dumą organizujemy plebiscyt na Polską Markę Bielizny 2024 Roku.

Zachęcamy Państwa jako konsumentów do oddawania swoich głosów, na markę przez Was najbardziej znaną, rozpoznawalną lub po prostu lubianą. W drodze głosowania wyłonimy 3 marki, które uzyskały największą ilość głosów. Dodatkowo kolejne 7 marek otrzyma wyróżnienie za znalezienie się w Złotej Dziesiątce.

Wybrane najlepsze marki i zdobywcy tytułu Polska Marka Bielizny 2024 Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność. Tytuł jest tym cenniejszy bo opiera się na wyborze konsumentów, ich zaufaniu i sympatii do marek.

Harmonogram plebiscytu Polska Marka Bielizny 2024 Roku:

  1. Przyjmowanie zgłoszeń marek 26.02-14.03.2024 r. (każdy może zgłosić swoją ulubioną markę za pomocą formularza poniżej)
  2. Głosowanie 18.03-02.04.2024 r. – możesz oddać głos na wybraną markę raz dziennie
  3. Ogłoszenie laureatów 12.04.2024 r.

Organizatorzy:

partnerzy i patronat medialny Święto Polskiej Bielizny

Regulamin plebiscytu Polska Marka Bielizny 2024 Roku

Głosowanie zakończone.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w plebiscycie.

najlepsze polskie marki bielizny
wyróżnienie polskie marki bielizny


zloty medal - Polska Marka Bielizny 2024 Roku