Premiery polskich marek bielizny w 2021 roku

Rok 2021 był przełomowy względem nowych trendów, nowych kolekcji znanych projektantów czy pojawienia się firm bieliźnianych, które podbijają rynek. Bielizna jest częścią odzieży, którą kobiety chowają, lecz przywiązują jednak dużą uwagę. Dobrze dobrany biustonosz czy wygodne majtki dodają kobiecie pewności siebie i uczucia bycia pociągającą. Inwestowanie w dobrą bieliznę to inwestowanie w samą siebie. 

Mimo, że jest już wiele firm, które produkują bieliznę, to rok 2021 pokazał, że świeże marki bieliźniane mogą zaskoczyć wiele kobiet, które myślały, że w bieliźnie już nic nowego się nie zadzieje. W 2021 roku pojawiło się parę nowych perełek, których kolekcje bielizny są zmysłowe, ultrakobiece, a przede wszystkim wygodne. O to kilka z nich.

nowe trendy w bieliznie

Novika – marka premium przez duże P

novika bielizna

Marka Novika, czyli piękno, estetyka, nowatorski design i seksapil. To właśnie takimi słowami można opisać nową markę, której producentem jest, zapewne znana już wielu kobietom Ava. Ava znana jest z najwyższej jakości bielizny, która daje poczucie komfortu, dodaje szyku i poczucia kobiecości. Taka też jest ich nowa marka Novika. 

Novika tworzy kolekcje limitowane, które są dostępne dla Pań w różnym wieku, jak i  w różnych rozmiarach. Dyrektorka sprzedaży marki Ava podkreślała na początku realizacji marki: W ramach projektowania unikalnych modeli marki NOVIKA, planujemy prezentować dwie, maksymalnie trzy krótkie kolekcje w ciągu roku. Będzie to niewątpliwie połączenie klasyki i nowatorskiego designu. Odważne kobiety odnajdą kompozycje jedyne w swoim rodzaju. Wybór nowych kolekcji to gwarancja najmodniejszych wzorów i najwyższej jakości tkanin. Tak jak podkreślała Ava, tak też jest. Musicie same sprawdzić. 

Bella Misteria – radość z noszenia bielizny

Rok 2021 był przełomowy dla marki Gaia, która stworzyła niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju markę Bella Misteria, która podbiła już serca wielu kobiet. Producent podkreśla, że Bella Misteria to wyjątkowe najlepszej jakości materiały, które będą z każdą kobietą długi czas.

Bielizna Bella Misteria kierowana jest dla kobiet bez względu na wiek, rozmiar czy upodobania. Marka podkreśla także, że ich bielizna znakomicie sprawdzi się dla kobiet aktywnych, dzięki strukturze czy wchłanialności materiału. 

Mirabelles – awangardowe odkrycie roku

Mirabelles bielizna menstruacyjna

2021 rok przyniósł odważne projekty, jakimi jest między innymi bielizna menstruacyjna. Założycielki marki, które wierzą w ekologię i które były zaniepokojone wpływem jednorazowych środków menstruacyjnych i odpadów jakie generują,  postanowiły stworzyć coś, co pomoże środowisku. Majtki menstruacyjne Mirabelles są stworzone z ekologicznych, organicznych składników. Majtki są wielorazowe, co wpływa na zmniejszenie się ilości odpadów. Innym plusem ich jest fakt, że niejedna kobieta zaoszczędzi niemało pieniędzy ze względu, że można je prać w przeciwieństwie do jednorazowych środków zabezpieczających w trakcie menstruacji. 

Mirabelles produkując taką bieliznę, chce też pokazać, że temat menstruacji nie powinien być tematem tabu i że marki mogą stworzyć coś, co przynosi korzyści nie tylko dla biznesu, ale i dla klientów i dla środowiska.

Jak widać rok 2021 był przełomowy dla marek bieliźniarskich. Wszystkie te marki pokazały, że w bieliźnie nie chodzi już tylko o wygląd, ale i o wygodę, poczucie kobiecości, o ekologię i funkcjonalność. My z chęcią zamówilibyśmy coś z każdej z tych marek, a wy ?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ