Polska bielizna – gdzie ją kupić?

Piękna i wygodna bielizna – niełatwy wybór

Jak wiadomo, wszystkie kobiety chcą mieć piękną i komfortową bieliznę. Jednak kupienie jej, a także dobranie odpowiedniego rozmiaru nie jest takim łatwym wyzwaniem. Wszystkie wielbicielki polskiej bielizny chciałyby dokonać zakupu bielizny, która będzie służyć na lata i w której będą czuć się uwodzicielsko, ale i komfortowo.

Wiele sklepów stacjonarnych, jak i online oferuje mnóstwo modeli czy kolorów bielizny. Trudno jest, więc wybrać ten najlepszy fason, szczególnie jeśli chcemy wyposażyć się w dobrą polską bieliznę, której kupienie może okazać się nie takie łatwe. 

polska bielizna gdzie kupic

Sklepy stacjonarne, czy sklepy internetowe?

Dla Pań, które wolą przejść się osobiście do sklepu, również znajdzie się polska, dobra jakościowo bielizna. W wielu miastach znajdziemy butiki, salony brafitterskie, które oferują wiele polskich modeli biustonoszy i majtek. Profesjonalne stacjonarne sklepy również oferują pomoc brafitterki, która może okazać się niezastąpiona. Sprawdź mapę sklepów z polską bielizną.

zakup bielizny przez internet

Jeżeli wolimy szybkie i wygodne zakupy, lepszym pomysłem będzie zakup bielizny w sklepie internetowym, lecz pamiętajmy, że bielizna kupiona w ten sposób nie zawsze może mieć odpowiedni rozmiar. Sklepy internetowe oferują ogromny wybór polskiej bielizny. Możemy znaleźć ją na przykład w sklepach znanych marek, które dają pewność, iż produkt jest tutejszy. W sklepach internetowych sieciówek kobiety także znajdą taką bieliznę, jednak należy zwrócić uwagę czy w opisie bielizny znajduje się napis: „wyprodukowano w Polsce”.

Kroje, gdzie szukać odpowiednich?

W zależności, jaki model bielizny chcemy kupić, musimy wybrać odpowiedni sklep. Sieciówki z reguły oferują modele podobne pod względem konstrukcyjnym, jak i kolorystycznym i z reguły nie ma w nich tak dużego wyboru rozmiarów. Jednak oferują często bardzo wygodne modele, które są na każdą kieszeń. W takich sklepach kobiety najczęściej znajdą biustonosze typu miękki, usztywniany lub push-up, a także majtki typu stringi, figi czy thong.

Natomiast w sklepach firmowych, które również kobiety mogą znaleźć w galeriach handlowych, można kupić o wiele więcej fasonów i rozmiarów bielizny, od biustonoszy miękkich, push-up, balkonetek do typu plunge. Jednakże kobiety muszą liczyć się, że cena może być nieco wyższa, ale jakość i konstrukcja znacząco lepsza.

Typy biustonoszy

Wizyta u brafitterki

brafitting

Znakomitym miejscem na zakup bielizny może okazać się wizyta u profesjonalnej brafitterki. W butiku profesjonalnych brafitterek klientki mogą znaleźć bieliznę, która będzie służyć latami, a przy okazji będzie dobrana tak, by dawała maksymalny komfort. Kobiety mogą kupić tam często kroje, których nie znajdzie się na co dzień w sklepach. 

Jeżeli po prostu kobieta chce zaoszczędzić czasu i kupić bieliznę nietuzinkową i jakościową, to w sklepach internetowych, chociażby znanych polskich marek, na pewno znajdzie ogromny wybór biustonoszy, majtek, jak i innych produktów. A kupowanie polskich rzeczy jest jak najbardziej dobrym pomysłem, by wesprzeć naszą gospodarkę. 

Polska bielizna – gdzie ją kupić?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ