Samanta

samanta bielizna logo

Bielizna Samanta – tworzona przez kobiety

Samanta, czyli polska firma składająca się w większości z kobiet, które wiedzą czego chcą i słuchają potrzeb klientek. To kobiety, które mają świadomość ile trzeba się napracować, aby znaleźć odpowiedni biustonosz, który spełni wszystkie oczekiwania. Dlatego też, marka tworzy bieliznę, która cały dzień utrzymuje się na swoim miejscu, podtrzymuje, ale nie uciska, a to wszystko połączone jest z wygodą. 

Krój, krój i jeszcze raz krój to coś, na czym marka się skupia bardzo szczegółowo. Produkcję ich bielizny, jak sama marka pisze, można porównać do chirurgicznej precyzji, gdzie liczy się każdy milimetr. Biustonosze Samanta składają się średnio z 30-stu elementów, które łączą się tak, by sprostać wszelkim oczekiwaniom. 

Samanta – biustonosze z duszą

Jak marka podaje, ich biustonosze są zszywane nawet kilkanaście razy, by uzyskać efekt, na którym im zależy. Samanta pracuje z włoskimi, polskimi, czy szwajcarskimi dostawcami, którzy znają się na materiałach, jak nikt inny, natomiast produkcja bielizny odbywa się wyłącznie w Polsce, dzięki czemu mają stałą kontrolę nad wyglądem produktów. 

Marka nie dość, że szyje piękną i wygodną bieliznę to jeszcze zysk z zakupu modelu Figi Kwiat Kobiecości przeznacza na zakup Cytobusa, busa, który jeździ po Polsce, by każda kobieta mogła zrobić badania cytologiczne.