Mydlarnia Cztery Szpaki

Z przyjemnością informujemy, że marka Mydlarnia Cztery Szpaki jest sponsorem wydarzenia – Święto Polskiej Bielizny. Jest to dla nas wyjątkowa okazja do podkreślenia wartości, jakie kierują marką oraz promocji naturalnych i wyjątkowych kosmetyków.

mydlarnia 4 szpaki logo

Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych z Podlasia, gdzie każdy produkt emanuje lokalnym charakterem i troską o naturę. Firma 4 Szpaki wyrosła z białostockiej manufaktury, rozwijając się już dziś liczy ponad 50 osób, która stale poszerza swoją ofertę o nowe, innowacyjne formuły.

Biorąc udział w wydarzeniu, chcemy promować idee, na których opiera się marka – naturalne składniki, proste receptury i troska o środowisko. Produkty są starannie przemyślane, skuteczne w działaniu i zawsze przyjazne dla ludzi, zwierząt oraz dla naszej planety.

Mydlarnia cztery szpaki miłość

Zapewniamy, że kosmetyki Mydlarni Cztery Szpaki są stworzone z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb klientów. Minimalistyczne, a zarazem skuteczne w działaniu receptury opierają się na wyjątkowych naturalnych składnikach, często pozyskiwanych lokalnie. Starają się nieustannie rozwijać, poszerzając ofertę o nowe formuły, ale zawsze z zachowaniem swoich wartości i filozofii.

Jesteśmy przekonani, że współpraca oraz wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia będzie doskonałą okazją do promocji produktów i wartości, które reprezentuje marka 4 Szpaki.