Kinga

Bielizna Kinga logo

Marka Kinga powstawała w Białymstoku w 1993 roku. Pełni zapału specjaliści postanowili kontynuować swoją pasję po rozpadzie białostockiej spółdzielni, która zostawiła po sobie specjalistyczne maszyny. Pierwsze biustonosze Kinga skonstruowała sama właścicielka, która do dziś nadzoruje każdy model wychodzący z tej pracowni. Do dziś marka słynie z jakości i nie idzie na kompromisy.

Po niemal 30 latach działalności, marka rozwinęła niepowtarzalny design swoich wyrobów. Kinga uważnie wsłuchuje się w opinie klientek i to umożliwia jej stworzenie czegoś, co zaspokaja pragnienia wszystkich kobiet. Marka ma swoje stałe klientki, których przybywa cały czas, a to za sprawą konstrukcji, która zadowoli najbardziej wymagające kobiety.

Bielizna Kinga – droga ku doskonałości

Biustonosze Kinga spełniają oczekiwania o klasycznej kolorystyce, jak i tej bardziej odważniej. Wyprodukowane modele znakomicie wpasowują się oraz kreują najnowsze trendy. Kinga to z pewnością perełka wśród firm bieliźniarskich. Dlatego co roku z dumą prezentuje swoje kolekcje na Targach Bielizny w Paryżu.

Technologia, którą marka rozwinęła, pomogła stać się firmie jednocześnie uniwersytetem dla kadry z kraju, jak i zagranicy na kierunku Technologia bielizny. Dofinansowanie z Unii Europejskiej pomogło marce Kinga, stać się jedną z najbardziej rozwiniętych firm pod względem technologicznym. O konstrukcje czy wzornictwo bielizny Kinga dba wielu profesjonalistów i fachowców z całej Polski, oraz zagranicy.