Dalia

Dalia Lingerie logo

Dalia to marka, która tworzy ekskluzywną bieliznę już niemal trzy dekady, a dokładnie od roku 1994. Dalia od samego początku miała jasno określony cel – bielizna, w której kobiety będą czuć się niepowtarzalnie. I trzeba przyznać, że trzyma się swojego postanowienia. W kolekcjach marki nie brakuje odważnych a zarazem przemyślanych akcentów.

Jasno określony cel, pasja i zaangażowane spowodowało, że bielizna Dalia dostępna jest w co najmniej kilkunastu salonach stacjonarnych w Polsce. Jednakże firma nie spoczywa na laurach, cały czas się rozwija i poszerza swoją listę dystrybucji. W Europie Zachodniej marka jest coraz bardziej rozpoznawalna, lecz cała produkcja nadal odbywa się wyłącznie w Polsce. 

Dalia – biustonosze w ekskluzywnym wydaniu

Dalia Lingerie zdaje sobie sprawę, że każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego też tworzy przeróżne konstrukcje, rozmiary i kolory, aby każda kobieta poczuła, że to dla niej powstaje bielizna. Dla tych, którym jest za mało, marka tworzy nie tylko bieliznę, ale także piżamy czy szlafroki, które są równie olśniewające. 

Marka cały czas produkuje nowe modele, które są udoskonalane pod względem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym. Nietuzinkowe limitowane kolekcje bielizny i strojów kąpielowych w ich sklepach pojawiają się co sezon, więc nie ma mowy o nudzie. W sklepie Dali znajdą się też klasyczne modele, a także bielizna w rozmiarach Plus Size czy body, które wysmukla ciało.