Poznaj bieliznę Mefemi – rebranding marki Nipplex

Mefemi to polska marka bielizny, która powstała w wyniku rebrandingu znanego i cenionego brandu jakim jest Nipplex. Po niemal 30 latach obecności na rynku, Nipplex postanowił odświeżyć swój wizerunek i dostosować się do zmieniających się potrzeb i gustów klientek. Zmiana nazwy i logo to nie tylko kwestia estetyki, ale także wyraz nowej filozofii marki, która stawia na kobiecość, komfort i styl.

Mefemi

Nazwa Mefemi jest połączeniem dwóch słów: „me” i „femi”. „Me” to nawiązanie do indywidualności i poczucia własnej wartości, które marka chce promować i wspierać. „Femi” to odniesienie do kobiet, dla których dedykowana jest bielizna Mefemi. Marka zachęca kobiety do bycia sobą i akceptowania swojego ciała.

Poznaj logo Mefemi

Logo to minimalistyczny i elegancki symbol, który oddaje charakter i styl marki. Ma przypominać o kobiecym pięknie i zmysłowości. Logo nawiązuje do klasyki i elegancji, celebrując kobiecość w każdej postaci.

Mefemi logo

Mefemi kontynuuje tradycję Nipplexa w zakresie produkcji wysokiej jakości bielizny dla kobiet. Marka oferuje szeroki wybór biustonoszy i majtek w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach. Bielizna Mefemi łączy w sobie funkcjonalność i modny design, zapewniając kobietom komfort i pewność siebie w każdej sytuacji. Marka dba o szczegóły i wykończenie swoich produktów, stosując najlepsze materiały i technologie.

Mefemi – co się zmieni, a co nie?

Mefemi nie ogranicza się jednak tylko do biustonoszy i majtek. Marka wprowadza także nową kolekcję piżam, koszul nocnych, szlafroków w chłodnych, przygaszonych odcieniach. Ubrania te są wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin, które zapewniają wygodę i relaks. Kolorystyka i wzornictwo nawiązują do aktualnych trendów i sezonu.
Idzie jednak z duchem czasu, ale nie zapomina o swoich korzeniach i wartościach, ponieważ tworzy bieliznę i ubrania dla kobiet, które chcą być sobą i czuć się dobrze w swoim ciele. To marka, która celebruje kobiecość w każdej postaci.

Trzymamy kciuki za udany rebranding i z niecierpliwością czekamy na nowe kolekcje.