Alles

Alles bielizna logo

W pierwszych latach wielkiej transformacji gospodarczej w Polsce, małżeństwo Alicja i Sławek Wojciechowscy założyli małą manufakturę gorseciarską. Wiele wyzwań i przeciwności nie powstrzymało ich zapału i niestrudzoności w rozwijaniu swojej działalności, która była spełnieniem ich wizji. Dzięki ich odwadze i determinacji firma stała się jednym z czołowych producentów bielizny w naszym kraju.

Aless to polska, rodzinna firma, która obecnie zatrudnia około 130 osób, którzy są znawcami w swojej dziedzinie. Marka dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komputerowym systemem przygotowania produkcji, dzięki temu bielizna Alles jest tak dobra jakościowo i konstrukcyjnie. Marka współpracuje jedynie ze sprawdzonymi dostawcami surowców, co czyni ich bieliznę oryginalną. 

Biustonosz Alles – sprawdzona jakość

Bielizna Alles skradła już serca tysiącom kobiet. Wygodne, stabilne kroje i nietuzinkowy styl to zasadnicze cechy marki. Kobiety szczególnie kochają ich biustonosze typu push-up i te z kategorii usztywniane. Firma chce, by każda kobieta miała coś od życia, dlatego też tworzy piękne kolekcje dla mam i kobiet w ciąży. Mamy karmiące zdecydowanie doceniają biustonosze do karmienia Alles, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i dbają o biust w tym wymagającym czasie. 

n