Unikat

Unikat bielizna logo

Unikat Underwear jest polską firmą, która powstała w 1995 roku, produkując bieliznę w Szczecinie. Marka od samego początku dążyła do bycia liderem wśród firm bieliźniarskich, a robi to, tworząc co rusz nowe, ulepszone produkty wykonane z największą dbałością.

Projektanci nie spoczywają na laurach i stale poszukują nowych materiałów oraz wzorów, które sprostają wymaganiom kobiet. Pracownicy firmy są doświadczeni i pomagają sobie nawzajem, co powoduje, że Unikat to firma stabilna i że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 

Unikat – bielizna Twoich marzeń

Piękna gama kolorystyczna, czy wygląd to nie wszystko, co oferuje w swojej bieliźnie Unikat. Bielizna jest stale udoskonalana pod względem wizualnym, pod względem konstrukcji czy też pod względem użytkowania. Materiały, których używa marka, są przyjazne i delikatne, więc użytkowniczki wrażliwej skóry mogą śmiało nosić ich biustonosze. Pomimo, że firma już słynie z dobrych jakościowo materiałów i idealnego kroju, to jednak nadal szuka materiałów, które dostarczą kobietom wizualnie nowych doznań. 

Unikat dba o swoje klientki, jak i pracowników, przez co firma może pochwalić się renomą. Różne zdania i opinie ludzi to dla nich wskazówka do bycia jeszcze lepszymi. Unikat uważa, że zadowolenie klientów i pracowników to priorytet, który jak widać, przynosi efekty.