White Rvbbit

bielizna_white_rvbbit_logo

WHITE RVBBIT to młoda polska marka bieliźniana, która powstała w maju 2016 r. Marka od pierwszych chwil koncentrowała się na produkcji ekskluzywnej bielizny damskiej, projektowanej i szytej od początku do końca w Polsce. Po pierwszym roku działalności i korzystania z lokalnych szwalni, zespół zrealizował jeden z najważniejszych celów: otwarcie własnej pracowni projektowej i własnej szwalni. Dzięki temu, że firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zespołem doświadczonych krawcowych, może tworzyć projekty zgodne z najwyższymi standardami jakości.

WHITE RVBBIT BIELIZNA DAMSKA BIUSTONOSZ

WHITE RVBBIT to jednak nie tylko wysokie krawiectwo, z ręcznie doszywanymi detalami, ale także zaproszenie do magicznej Krainy Czarów. „White Rvbbit” to przecież biały króliczek, pochodzący z baśniowej opowieści o Alicji. Od pierwowzoru różni go tylko „V” – lustrzane odbicie literki „A”, zwiastujące odrobinę nieporządku i szaleństwa, jakie na co dzień towarzyszą każdej kobiecie. Magiczne nawiązania widać na każdym poziomie – w nazwie, logotypie, nazwach modeli i kolekcji, a także estetyce łączącej wyrafinowane kroje z magiczną mocą nowoczesnych konstrukcji. Zmysłowe projekty zostały szybko docenione.
Choć marka specjalizuje się przede wszystkim w koronkowej, miękkiej bieliźnie, to w jej ofercie jest także elegancka bielizna nocna, dodatki i stroje plażowe. Rozmiarówka brafiterska występuje obecnie do miseczki H, w obwodach 65-80, a kolekcje z biustonoszami bralette w rozmiarach XS-XL.

WHITE RVBBIT BIELIZNA NOCNA


Marka WHITE RVBBIT jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych marek bieliźnianych, docenianych przez pisma branżowe i modowe. Już po kilku miesiącach działalności, w grudniu 2016 r. została nagrodzona I miejscem w plebiscycie Top Avanti! jako najlepsza Młoda Marka Roku i jak zapewnia „Króliczek” – to dopiero początek.