Sahaja Lingerie

Sahaja Lingerie logo

Sahaja Lingerie to pracownia krawiecka specjalizująca się w szyciu koronkowej bielizny na miarę oraz w jej personalizacji, czyli dostosowywaniu projektów tak, by spełniały wszystkie nawet najśmielsze oczekiwania klientek. Sahaja to nie masowa produkcja – wyróżnia ją indywidualne podejście do każdego projektu, dzięki czemu każda kobieta ma możliwość zamówić bieliznę dokładnie taką, jaką sobie wymarzy.

Bielizna damska Sahaja

Wszystkie projekty są tworzone od podstaw w Polsce – niezmiennie od 2015 roku we własnej małej pracowni Gdańsku. To właśnie w tym miejscu rodzą się pomysły na najpiękniejsze komplety koronkowej bielizny. Markę charakteryzuje brak jakichkolwiek usztywnień – nie znajdziesz tutaj push upów ani niewygodnych fiszbin. Jednak bielizna wykonana wyłącznie z koronki i paseczków, może być zarówno bardzo zmysłowa, jak i wygodna.

sahaja lingerie

Składając u nas zamówienie nabywasz również pewność, że bielizna spełni twoje najśmielsze oczekiwania – będzie ci się podobać, świetnie leżeć, będzie wygodna i sexy. Ponieważ Sahaja to mała pracownia krawiecka, każdy egzemplarz bielizny jest szyty na indywidualne zamówienie. Wyróżniają się one dbałością o najdrobniejsze detale, co często wiąże się z ich ręcznym wykańczaniem – tradycyjnie igłą z nitką! Projekty marki Sahaja Lingerie poznasz również po pięknych elastycznych koronkach, regulowanych paseczkach i eleganckich złotych detalach.

Koronkowa bielizna Sahaja