Nessa

bielizna nessa logo

Nessa to młoda, rodzinna firma, która powstała w Dankowie, dopiero w 2008 roku. Od samego początku rozwija się niezwykle dynamicznie. Mimo młodego wieku, marka nie ma żadnych kompleksów i z wciąż podbija serca kolejnych kobiet. W czym tkwi sekret jej sukcesu?

Od początku swojej działalności stawia w swoich projektach na funkcjonalność i piękno. Surowce, z których Nessa tworzy, są najwyższej klasy i są sprowadzane sprawdzonych i renomowanych producentów z Włoch, Hiszpanii czy Polski. W bieliźnie marki można najczęściej znaleźć takie atuty jak: doskonałe dzianiny, rozkoszne koronki i powabne hafty.

By sprostać wymaganiom kobiet, projektanci marki stale obserwując światowe trendy dzięki czemu podnoszą standardy wśród konstrukcji. Nessa od początku swojej działalności dąży, by zaspokoić życzenia klientek i trafić w gust wszystkich klientek. 

Biustonosze Nessa – w służbie wszystkich kobiet

Marka zaznacza, że ich produkty są skierowane do wszystkich kobiet, nie tylko o figurze modelek. Dobrze dobrana bielizna daje poczucie pewności siebie i poczucie atrakcyjności. Nessa chce, by wszystkie kobiety czuły się idealne, nosząc ich bieliznę, nawet jeśli uważają, że ich ciało nie jest perfekcyjne.

Oferta biustonoszy Nessa obejmuje najważniejsze typy – miękkie, usztywniane, półusztywniane oraz push up. Dostępne są zarówno w klasycznych oraz jednolitych kolorach jak i o urozmaiconych barwach i wzorach . Rozmiary miseczek od A do S i obwody od 65 do 110 cm pozwolą na dobranie odpowiedniego biustonosza niemal każdej kobiecie.