Gorteks

gorteks lingerie bielizna damska biustonosze

Firma Gorteks powstała w Białymstoku w 1994 roku, jednak jej korzenie sięgają kilkadziesiąt lat wcześniej. Po likwidacji spółdzielni pracy „Wzorcowa” syn dyrektora produkcji tejże spółdzielni, Pan Andrzej Szeremeta, założył jedną z pierwszych firm gorseciarskich. Również cześć zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów zasiliło szeregi nowej firmy. Przez 25 lat firma rozrastała się i działała coraz prężniej, stale zwiększając zatrudnienie i unowocześniając park maszynowy. Potwierdza to choćby wykorzystanie w produkcji nanotechnologii oraz zastosowanie jonów srebra, czego efektem jest kolekcja bielizny Silver Collection. Firma jest również jednym z założycieli Podlaskiego Klastra Bielizny. Zaangażowanie, pasja oraz próba zaspokajania oczekiwań najbardziej wymagających klientek znalazła odzwierciedlenie w licznych nagrodach takich jak Gazele Biznesu, Diamenty miesięcznika Forbes czy wyróżnienia w serwisie Opineo.pl

bielizna damska gorteks

Unikalna wiedza, profesjonalizm oraz zespół specjalistów pozwolił stworzyć szeroko rozbudowaną gamę konstrukcji i kolekcji bielizny odpowiadających na potrzeby każdej kobiety. W ofercie znaleźć można liczne modele biustonoszy push-up, usztywnianych, półusztywnianych oraz miękkich, fig, stringów, koszulek, gorsetów, pasów do pończoch, rajstop i akcesoriów.

gorteks bielizna damska biustonosze majtki

Bielizna Gorteks wyróżnia się nowatorskim wzornictwem, precyzją wykończenia oraz pięknymi elementami dekoracyjnymi dodającymi zmysłowości i elegancji takimi jak kokardki, koronki czy cyrkonie. Przy projektowaniu bielizny firma nie zapomina o komforcie i potrzebach Pań o dużym biuście. Biustonosze dostępne są w rozmiarach od 65 aż do 100 oraz miseczkach od A do J.