Gaia

gaia bielizna logo

Gaia to firma, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu marka zdołała zdobyć swoimi produktami serca wielu kobiet w Polsce, jak i za granicą. Marka swoje wyroby tworzy w firmowym studiu projektowym, w którym etapy szycia wspomagane są systemem do projektowania, który bazuje na programach komputerowych. Program ten udoskonala projekty w całości wytwarzania bielizny, a nad wszystkim czuwa zespół profesjonalistów.

Gaia powstała dzięki pasji do tworzenia czegoś użytecznego i pięknego. Bielizna marki właśnie taka jest. Projektantki mają niezliczenie wiele pomysłów, które później kobiety mogą kupić w ich sklepie. Bielizna tej marki dedykowana jest dla kobiet odważnych, interesujących się trendami, a także dla tych co kochają klasykę. Stworzenie dizajnerskich projektów o niestandardowych wymiarach to dla nich sama przyjemność, gdyż firma lubi wyzwania.

Wstążki, hafty, nietypowe kolory, nadruki to wszystko kobiety mogą znaleźć w bieliźnie marki Gaia. Jakościowe materiały również nie są obce marce. Gaia wykorzystuje tylko takie tworzywa, które są przyjazne skórze, nie ocierają jej i powodują dyskomfortu. Cała bielizna, jak i ubrania marki to atrakcyjne wzornictwo i konstrukcja, która jest zrobiona najlepiej, jak być może.