Ewa Bien

Ewa Bien logo

Marka Ewa Bien jest na rynku już ponad 30 lat. Tworzy bieliznę z podziwem do każdego kształtu kobiecego ciała. Jest to polska marka, która produkuje tylko z najwyższej jakości materiałów, które śmiało można nazwać ekskluzywnymi. W ich sklepie można kupić przeróżną bieliznę, która zachwyca już tysiące kobiet. 

Bielizna Ewa Bien rozpieszcza kobiety takimi produktami jak: luksusowe biustonosze, stringi, tangi, figi, body oraz pasy do pończoch. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pań, marka oferuje także bardzo szeroki wachlarz rozmiarów, kolorów a także różnych fasonów. Pozawala to na dostosowanie oferty do zróżnicowanych wymagań.

Ewa Bien – luksusowa bielizna damska

Dwa razy w roku marka tworzy nowe kolekcje bielizny- wiosenno-letnią i jesienno-zimową. Każda z kolekcji odpowiada zapotrzebowaniu kobiet na kolorystykę, materiał, czy wzór. We wszystkich kolekcjach znajduje się szeroka tabela rozmiarów. W sklepie marki kobiety znajdą biustonosze, których obwód jest od rozmiaru 65 do 100, a miseczki od rozmiarów A do M. 

Marka tworzy swoją bieliznę tak, by wydobyć z kobiety jej naturalne piękno. Chcą, by mając na sobie bieliznę, kobieta poczuła się szykownie i elegancko. Kolekcje biustonoszy Ewy Bien zostały wykończone w najdrobniejszym szczególe. Dzięki temu dają maksymalny komfort noszenia i uczucie pewności siebie, które widać przy każdej czynności, którą wykonuje kobieta. Koronki, hafty, tiule, ramiączka – to wszystko wykonane zostało w Polsce z użyciem najnowocześniejszych osiągnięć, które występują na rynku tekstylnym.