Cornette

bielizna męska damska dziecięca cornette

Cornette to firma, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją bielizny dziennej i nocnej. Historia firmy sięga roku 1996. Dzisiaj marka Cornette jest dla wielu synonimem luksusu. Wieloletnie doświadczenie, zorientowanie na potrzeby klientów oraz konsekwencja w realizacji celów rozwoju firmy, zaowocowały wypracowaniem silnej pozycji nie tylko na polskim rynku. Girma jest jednym z największych przedsiębiorców w regonie oraz jednym z wiodących producentów bielizny w Polsce.

Firma dysponuje jednym z najnowocześniejszych Parków maszynowych, co umożliwia zastosowanie najnowszych technologii dziania, kroju i szycia. W produkcji wykorzystywane są dzianiny najwyższej jakości, między innymi dzięki współpracy z tylko najlepszymi, certyfikowanymi farbiarniami. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż produkcja dzianin oraz cały proces szycia odbywa się wyłącznie w Polsce, co umożliwia całkowitą kontrolę na procesem produkcyjnym.

bielizna cornette

Bielizna Cornette

Dzięki wieloletnim staraniom i dbałości o najwyższą jakość produktów, udało się stworzyć cenioną markę, rozpoznawaną przez szeroką rzeszę konsumentów. Cornette wykorzystuje oryginalne i niepowtarzalne wzory, co każdą kolekcję czyni atrakcyjną nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Firma podąża za światowymi trendami, bierze udział w najważniejszych modowych wydarzeniach.

Produkty firmy są znane i coraz bardziej rozpoznawalne także poza granicami Polski. Swoim zasięgiem firma zatacza coraz większe kręgi a jej produkty doceniają mieszkańcy: Czech, Niemiec, Węgier, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Estonii, Rumunii, Łotwy, Mołdawii. Jako uznany na całym świecie producent wysokiej jakości bielizny, firma oferuje swoje produkty dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Męska linia bielizny Cornette obejmuje bokserki, slipy, piżamy, koszulki t-shirty, kalesony, kąpielówki oraz skarpety. Każdy produkt charakteryzuje się dużą różnorodnością oraz bogactwem wzorów dlatego trafia w gusta i potrzeby klientów. Kolekcja damska skierowana jest do kobiet świadomych swoich potrzeb, które cenią znakomite wzornictwo, jakość proponowanych materiałów i staranność wykonania.. Piżamy i koszule nocne w różnorodnych fasonach zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami modowymi, a bielizna jest przyjemna oraz miła w dotyku, ładna, wygodna i trwała. Kolekcja dziecięca posiada wesołe i zabawne nadruki oraz pogodną kolorystkę. Wszystko to sprawia, że klienci z grona wielu dostępnych na rynku marek sięgają po polską bieliznę od Cornette.