20-lecie firmy Ava Lingerie

Producent damskiej bielizny AVA  Sp. z o.o. to firma z rodzinnymi tradycjami działająca nieprzerwanie od 1998 roku. Firma powstała w oparciu o pasję tworzenia pięknych produktów przeznaczonych dla kobiet. Założycielem jest Pani Halina Nowik, która przez wiele lat prowadziła przedsiębiorstwo, oddając mu całe swoje serce. Obecnie stery firmy przejęło nowe pokolenie. Prezesem firmy jest syn, Pan Przemysław Nowik, który wraz z żoną Joanną dyrektorem do spraw produkcji, dokładają wszelkich starań, aby przedsiębiorstwo umacniało swoją pozycję w branży.

ava-lingerie-pokaz-bielizny

15 marca bieżącego roku Firma wyprawiła huczne urodziny z okazji 20-lecia. W pałacowym otoczeniu i świetnej atmosferze odbył się pokaz najnowszej kolekcji jesień-zima 2019-2020. Projektantki, dając popis swojej kreatywności, stworzyły również komplety poza katalogowe tworzące niezwykłą kolekcję „Wieczór u Gatsby’ego”, pełną szaleństwa, przepychu i elegancji.

ava-lingerie-show-room

Cała impreza stylizowana była na lata 20-ste, a motywem przewodnim był film „The Great Gatsby”. Wszyscy zaproszeni goście zjawili się w ciekawych kreacjach i dzięki temu wszyscy mogli przenieść się w czasie oraz poczuć klimat minionej epoki. Firma świętowała swój jubileusz z kontrahentami z Polski i zagranicy. Występ skrzypaczki Agnes Violin uświetnił całą część artystyczną. W specjalnie przygotowanym show roomie można było obejrzeć i zapoznać się z kolekcją. Na wszystkie nurtujące Gości pytania odpowiadały projektantki oraz pracownicy działu sprzedaży. Po uroczystym torcie i głośnym sto lat wszyscy oddali się tańcom do białego rana!

ava-lingerie-tort

Firma AVA nieustannie rozwija się, tworzy nie tylko nowe miejsca pracy, ale również nowe produkty. Po 20 latach nadszedł czas na podsumowania, ale również na wytyczenie nowych celów i wyzwań!

ava-lingerie-modelki

Firmie Ava Sp. z o.o. życzymy dalszych sukcesów, udanych kolekcji i kolejnych 100 lat!