BLACKBRA

BLACKBRA logo

Bielizna Plus Size nie musi być nudna! Marka BLACKBRA powstała by spełniać marzenia kobiet w rozmiarach Plus Size niezależnie od wieku i kształtu. Dobrze wiemy jak zaprojektować piękną i zmysłową bieliznę, dostosowaną do potrzeb krągłych kształtów. Wiemy też, jak ważną rolę odgrywa komfort i odpowiednie podtrzymanie, które są niezbędne do stworzenia idealnego biustonosza D+.

Naszym głównym celem jest tworzenie bielizny, która ma wysublimowany buduarowy design i nieziemsko zmysłowe fasony, które sprawią, że bez względu na rozmiar kobieta wygląda jak bogini. Bielizna BLACKBRA jest dla kobiet, które lubią się czuć pięknie i seksownie pod ubraniem, ale nie kosztem swojej wygody. Nasza bielizna to najwyższa jakość i styl, jest produkowana w Polsce, wykonana z doskonałych materiałów. Na zdjęciach pokazujemy jak prezentuje się na ciele bez retuszu – cenimy naturalne piękno kobiecego wdzięku! Nie prowadzimy masowej produkcji, skupiamy się na detalach skrupulatnie dopracowując każdy model tak by nasze klientki, które zdecydują się na naszą bieliznę mogły poczuć subtelną różnicę w jakości jej wykończenia.

BLACKBRA bielizna harness ozdoba dekoltu z haftem stringi z koronką BLAIR sexy set

Szyjemy biustonosze na duże biusty w rozm. 75EFGHIJKL 80DEFGHJKL/ 80CDEFGHIJK/ 90CDEFGHIJK/ 95BCDEFGHIJ/ 100BCDEFGHI/ 105BCDEFGH/ 110BCDEFG, majtki w rozmiarach 36-54, peniuary, ozdoby na dekolt czyli openbra oraz niespotykane rękawiczki i ozdoby na stopy. Ogromną zaletą naszej bielizny jest możliwość iealnego dopasowania obwodów w biustonoszach dzięki szerokim regulowanym paskom na plecach. Także pas w majteczkach jest regulowany  i przede wszystkim  nie roluje się na brzuchu.

BLACKBRA to cudowny zespół kobiet, który z zaangażowaniem i pasją pracuje nad tworzeniem raz po raz nowych modeli. Pierwsze skrzypce w tworzeniu kolekcji grają: właścicielka i konstruktor projektant bielizny – Sylwia – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych oraz kobieta o złotych dloniach i niesamowitej wiedzy praktycznej – Bogusia.

W 2022 roku zostaliśmy docenieni i zdobyliśmy nagrodę Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców w kategorii EXCLUSIVE BRAND.- uwielbiamy swoją pracę!